Kontakt

Formand
Simon B. Nielsen
51 21 90 42
formand@89ers.dk

Kasserer
Frederik Brik
40 86 09 96
kasserer@89ers.dk

Sportschef
Daniel Lassen
61 33 49 93
sportschef@89ers.dk

Ungdomsansvarlig og -træning
Thomas Zinck Thellufsen
30 62 86 62
zinck@89ers.dk

Seniortræning
Jakob Zinck Thellufsen
40 25 75 11
hc@89ers.dk

Arrangementsansvarlig (ansvarlig for polterabend, firma- og skolearrangementer, m.m.)
Frederik Brik
40 86 09 96
brik@89ers.dk

Dommeransvarlig
Thomas Zinck Thellufsen
30 62 86 62
dommer@89ers.dk

PR-koordinator
Jeppe Bjerg Thanning
40 52 47 07
thanning@89ers.dk